4Developers 2016

By 4 marca 2016Wydarzenia

Dwanaście ścieżek tematycznych, 1200 uczestników, mnóstwo atrakcji i nowości oraz niezliczona ilości możliwości zawodowych oraz rekrutacyjnych – to wszystko czeka na Was już 11 kwietnia w Warszawie. Wygraj darmową wejściówkę!

Do kogo adresowany jest Festiwal 4Developers?

Ideę 4Developers opisuje hasło Make IT grow, które towarzyszy wydarzeniu od samego początku. Programiści, team leaderzy, managerowie IT, studenci, zawodowcy, jak również laicy – nie może Was tam zabraknąć!

Dlaczego festiwal 4Developers jest wyjątkowy? To jedno z największych tego typu spotkań w Polsce, gdzie poza solidną dawką merytoryki (będzie aż 12 ścieżek tematycznych!) masz też niesamowitą okazję spotkać innych pasjonatów IT z całego kraju, nawiązać znajomości i być może przyspieszyć swoją karierę!

Znajdź temat dla siebie!

Organizatorzy spotkania stawiają na interdyscyplinarność i oferowanie bogatej wiedzy z szerokiego spektrum zagadnień związanych z IT. W tym roku planowanych jest aż 12 ścieżek tematycznych, m.in. Java, Ruby, PHP, architektura aplikacji czy .NET, ale także kompetencje miękkie. Nad warstwą merytoryczną każdej ze ścieżek czuwają mentorzy – specjaliści z różnych dziedzin IT.

Festiwal to nie tylko wiedza

4Developers to dużo więcej niż wykłady – to także świetna okazja, by wyjść poza strefę wykładową i w swobodnej atmosferze spotkać się ze światowej klasy specjalistami i pasjonatami świata IT. To także szereg atrakcji wychodzących poza salę wykładową, sprzyjających aktywności, dzieleniu się wiedzą w niepowtarzalnej atmosferze oraz wspieraniu rozwoju polskiej społeczności technologicznej.

Konkurs! Do wygrania wejściówka na konferencje!

Zaproponuj temat na konferencje – nie musi to być coś, na czym się znasz, nie musi być nawet bardzo sensownie – musi mieć jednak jakikolwiek związek z IT. Nie będziemy oczywiście oczekiwali prezentacji i abstraktu, ale niech będzie to coś, o czym sama z przyjemnością posłuchasz ;) Propozycje wpisz w komentarzu pod wpisem – najciekawsza propozycja zostanie nagrodzona darmową wejściówką!

Przykładowa propozycja: Case study – opracowanie algorytmu optymalizacji temperatury i czasu wypieku pieczywa.

Na zgłoszenia czekamy 5 dni – do północy ze środy na czwartek (9.03 – 10.03).

Do zobaczenia w Warszawie!

http://2016.4developers.org.pl/

https://www.facebook.com/4Developers/

Kobietydokodu.pl są patronem medialnym festiwalu.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Marta Krze

  „Kiedy rebase to za mało – 5 trików na uratowanie Twojego brancha” marzę o takiej prelekcji :)

 • Magdalena Lewandowska

  Everything about automated frontend testing. :)

 • Piotr Szwed

  Test Driven Development in Spring MVC Based Application

 • Barbara Szwarc

  „Creating API Documentation the Developers Love”. Aby Technical Writerom i Developerom żyło się łatwiej, a dokumentacja kompletną i piękną była :D

 • Katarzyna

  „Przywództwo uzależnia-jak znaleźć zloty środek dla poczynań Project Managera”