Tygodniowe wyzwanie programistyczne – finał

By 21 października 2016Bez kategorii

Jeśli czytasz ten wpis to za Tobą siedem intensywnych dni programowania! Udało się! Yes! Tygodniowe Wyzwanie Programistyczne wreszcie ma swój koniec!

Refleksja dla Ciebie

Przed przystąpieniem do zadania, zastanów się nad rezultatem Twojej wczorajszej pracy: Czego dowiedziałeś się o swoich umiejętnościach? Czego się nauczyłeś? Co zrobisz z tą wiedzą?

7 intensywnych dni za Tobą. To naprawdę sporo czasu poświęconego na Twój rozwój. Codzienna praca z kodem, ale też zadawanie sobie pytań, odnośnie nowej wiedzy i pomysłów. To kawał dobrej roboty! Gratulujemy!

Zanim jednak zaczniemy świętować, prosimy Cię o znalezienie jeszcze kilku chwil i dokonanie podsumowania.

Przypomnij sobie z czym zaczynałeś to wyzwanie. Jaki obszar chciałeś rozwiać? Co o sobie, jako o programiście myślałeś. Jaki cel postawiłeś sobie na to wyzwanie. Pomyśl o wszystkich zadaniach, które przed Tobą postawiliśmy, o tym co dzięki nim osiągnąłeś, czego się dowiedziałeś… Powoli przejdź przez każde z tych pytań i znajdź swoje odpowiedzi. Gotowy? To teraz pora na podsumowanie.

Poniżej znajdziesz przygotowane przez nas ćwiczenie. Znajdź chwilę, by je wypełnić.

unit-priceOtwórz podsumowanie w wersji .pdf i wydrukuj.

Jeśli chcesz dalej pracować nad swoim rozwojem polecamy Ci serię naszych wpisów, gdzie opisujemy, jak skutecznie się uczyć. Mamy nadzieję, że okazą się przydatne:

A jeśli twoją technologią jest Java to odsyłamy również do technicznych wpisów na naszym blogu, które mogą okazać się pomocne.

No dobra, to czas na fanfary i gratulacje! DOBRA ROBOTA! Aż chce się więcej! Ale, nagroda lub jeden dzień super lenistwa w pełni się należą! ;)

Refleksja dla nas

To wyzwanie było pierwszym takiego typu projektem na naszym blogu, sporo się dzięki niemu nauczyliśmy, równie dużo pracy włożyliśmy w przygotowanie zadań jak i w opracowanie odpowiedzi. To była świetna lekcja, również na temat organizacji czasu. Ale, żebyśmy mogli jeszcze więcej się z niej nauczyć potrzebujemy Twojej pomocy.

Poniżej znajdziesz link do ankiety na temat tego wyzwania. Jeśli już zakończyłeś wyzwanie, prosimy o uzupełnienie ankiety (jeśli nadal zostały Ci zadania i chcesz je skończyć, poczekaj do czasu, gdy to się stanie). Nawet jeśli nie robiłeś każdego zadania prosimy o informację zwrotną. Dla nas takie informacje są bardzo ważne bo pomagają nam w prowadzeniu bloga czy tworzeniu takich inicjatyw, jak to wyzwanie. Obiecujemy, że potrzebujesz kilku minut, a każde otwarte pytanie jest niewymagane (niemniej bardzo miło jeśli na nie odpowiesz).

https://goo.gl/forms/g2OtfiNtVcyNwMax1

 

Teraz robimy sobie wielkie kubki mięty albo kawy, odpalamy wormsy i odpoczywamy :) Ale obiecujemy niedługo przygotować podsumowanie wyników tej ankiety, pokazać Wam jak wyglądały wejścia na bloga w czasie wyzwania i podzielić się naszymi wrażeniami i lessons learnt, zarówno tymi blogerskimi, jak i programistycznymi ;)

Zapraszamy Cię do śledzenia naszego bloga na bieżąco: możesz zapisać się na newsletter albo sprawdzić nasz profil na facebooku.

Linki do wszystkich zadań  z wyzwania znajdziesz w innym wpisie na naszym blogu.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •