Prezenty świąteczne dla Geeka wg Kuby

By 6 grudnia 2014Inspiracje

Ostatnio Ania pisała o pomysłach na prezenty dla Geeka – dzisiaj kilka pomysłów z mojej perspektywy :)

Domena

Całkiem ciekawym prezentem dla Geeka może być domena (zakładając, że osoba takiej jeszcze nie ma) – Ania np. dostała domenę pietras.guru ;) Nie jestem pewny, czy odważy się jej użyć ( ;) ) ale było dużo uśmiechu – a o to przecież chodzi :)

Domeny można kupić w serwisie np. home.pl w Polsce lub godaddy.com  – polecam szczególnie ten ostatni serwis, mają bardzo duży wybór końcówek (TLD) – np. .guru, .code i podobne :)

Konto premium

Każdy geek korzysta z wielu różnych serwisów i programów. Często korzystamy z kont freemium – nie przeszkadza nam okazjonalna reklama i radzimy sobie bez płatnych funkcji, ale wykupienie komuś konta premium (z zastrzeżeniem, że w serwisie, z którego korzysta) może ‚make somebody’s day’.

Kilka serwisów (ale lepiej dopytajcie swojego Geeka z jakich korzysta ;) ):

Czekolada

Czekolada jest świetnym prezentem zawsze :) Niezależnie od okoliczności, okazji czy obdarowywanej osoby! W tym zakresie mamy naprawdę wiele możliwości, możemy zamówić czekoladowy telegram, kupić taką z niecodziennymi dodatkami, czy nawet samemu zrobić (podpowiedź: świetnie do tego nadają się silikonowe foremki, które dostaniemy w sklepach jak duka czy nawet empik) :)

Warsztaty (np. kulinarne)

To absolutna rewelacja! Ania ostatnio zabrała mnie na warsztaty z robienia burgerów, było to 4 godziny świetnej zabawy i pysznego jedzenia a przy okazji poznaliśmy świetnych tricków :) W każdym większym mieście na pewno znajdziemy takie warsztaty, jeśli chodzi o Wrocław możemy z ręką na sercu polecić www.studiokulinarnebm.pl :)

Podsumowanie

Mam nadzieję, że podrzuciliśmy Wam razem z Anią kilka inspiracji :) W kolejnych częściach tego świątecznego mini-cyklu także o tym, czego nie kupować, oraz co kupić dla mini-geeków ;)

  •  
  •  
  •  
  •  
  •