HackYeah – Największy stacjonarny Hackathon w Europie

By 24 września 2017Wydarzenia

Jako Community Partner chcemy Cię serdecznie zaprosić na HackYeah, czyli największy stacjonarny hackathon w Europie, który odbędzie się w dniach 28-29 października w Krakowie.

Wydarzenie jest skierowane do szerokiej rzeszy odbiorców – głównie do specjalistów branży IT, ale nie tylko! Organizatorzy chcą, aby to wydarzenie stało się miejscem spotkania osób kochających wyzwania.

Co to oznacza? Przed uczestnikami postawione zostanie ekstremalne wyzwanie – w ciągu 24 godzin wytężonego wysiłku będą mieli za zadanie stworzyć rozwiązania w poszczególnych trzech kategoriach: X-SPORTS, X-NATURE, X-SOCIAL. 

Hasłem eventu jest: EXTREME!

Pomysłodawcy hackathonu stworzyli 3 ścieżki, którymi mogą kroczyć uczestnicy w październikowy weekend. Wspólnie z programistami oraz ludźmi zafascynowanymi nowoczesnymi technologiami nadadzą nowe znaczenie słowu “ekstremalny”.

Jedną z kategorii jest: X-SPORTS, gdzie głównym zadaniem uczestników będzie stworzenie kreatywnego i innowacyjnego rozwiązania dla ludzi praktykujących sporty ekstremalne.

Drugą kategorią podczas hackathonu będzie X-NATURE – uczestnicy będą mieli za zadanie znaleźć rozwiązanie, które będzie mogło ostrzec, zapobiec lub zniwelować zagrożenia stwarzane przez siły natury, jak np. huragany czy powodzie.

Trzecia kategoria: X-SOCIAL dotyczy problemów społecznych tj. ubóstwo, bezrobocie czy też bezpieczeństwo.

Dodatkowo Partnerzy HackYeah przygotują zadania, których będzie można podjąć się na miejscu. 

Brzmi ciekawie?

Jeśli chcecie wziąć udział w tym wyjątkowym hackathonie, zgłoście się już dziś!

https://evenea.pl/imprezy/konferencje/krakow/hackyeah-152914/

Cały zysk z biletów zostanie przekazany na cele charytatywne.

Co więcej, mamy dla Was niespodziankę! Organizatorzy utworzyli dla nas specjalną pulę darmowych blietów. Pierwsze 15 osób, które wpisze kod: 

kobietydokodu

będzie mogło skorzystać z darmowej wejściówki.

Kto pierwszy, ten lepszy, życzymy powodzenia, a szczęśliwców prosimy też o komentarz, że Wam się udało skorzystać.

Oczywiście więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia: www.hackyeah.pl

#hackyeah

  •  
  •  
  •  
  •  
  •