[ankieta – zakończona] Czytelniku, miej wpływ na rozwój naszego bloga!

By 1 września 2015Motywacja

Kobiety do kodu mają ciut ponad rok. W tym czasie udało nam się skończyć nasz Kurs Javy, a także serię #PierwszaPraca, dodać kilkadziesiąt tekstów na leniwe niedziele i zebrać wokół bloga naprawdę fajną społeczność!

Tak tak, tutaj mowa o Tobie! Cieszymy się, że jesteś z nami, że nasz czytasz, uczysz się, dzielisz swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Bardzo staramy się być blisko Ciebie, gdy tego potrzebujesz i aby robić to jeszcze lepiej, przygotowaliśmy krótką ankietę na ten temat. Wypełniając ją przyczynisz się do rozwoju bloga i będziesz miał realny wpływ na to, co się na nim dzieje. Rok temu mieliśmy jasny cel: nauczyć Anię  podstaw Javy. Jako, że został on zrealizowany, możemy poszukać kolejnego :) I w tej wędrówce prosimy Ciebie o pomoc.

Twoje uwagi są dla nas naprawdę kluczowe – chcemy, by nasi czytelnicy znajdowali na blogu treści wysokiej jakości i dopasowane do ich potrzeb.

W ankiecie prosimy Cię o zadanie nam pytania, możesz wykorzystać to miejsce na pytania do naszej dwójki, czy jednego z nas związane z programowaniem, naszym doświadczeniem zawodowym czy blogowaniem. Odpowiemy na nie w osobnym wpisie.

Obiecujemy, że ankieta jest konkretna a jej wypełnienie nie będzie bolesne. Co więcej, za 3 tygodnie podzielimy się jej wynikami i nakreślimy, jak wpłyną one na rozwój bloga. Dziękujemy za każde wypełnienie!

UPDATE: wyniki ankiety możesz znaleźć w tym wpisie: http://kobietydokodu.pl/podsumowanie-ankiety-czytelnikow-i-plany-na-naszego-bloga/

[wufoo username=”pietras” formhash=”p135elhm1uogprd” autoresize=”true” height=”2087″ header=”show” ssl=”true”]

PS. Podziękowania również dla Michała z ŻycieJestPiękne.eu, bo to jego spis powszechny czytelników zainspirował nas do tego kroku.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Zapomniałam o tym napisać w ankiecie – fajnie, gdyby były listy z zadaniami jako konkursy i nagrody! :) Dla kogoś, kto najszybciej rozwiąże te zadania, ale również dla kogoś, kto zaproponuje najbardziej ciekawe i kreatywne rozwiązania.