JDD 2016 – wygraj bezpłatną wejściówkę lub zawalcz o tytuł JUGMajstra!

By 18 sierpnia 2016Wydarzenia

Cieszymy się, że możemy polecić Wam świetnie zapowiadające się wydarzenie, skierowane do wszystkich pasjonatów Javy. Już w październiku w Krakowie, odbędzie się JDD! 

JDD oferuje uczestnikom kompletny zestaw tematów związanych z Java prezentowanych przez światowych ekspertów oraz ogromną dawkę wiedzy na wielu poziomach zaawansowania. Zarówno profesjonalista, jak i początkujący programista, znajdą tu tematy dla siebie. Tutaj uśmiecham się do wszystkich Juniorów – nie bójcie się jeździć na konferencje! Szkoda zabierać sobie taką dawkę inspiracji, a także możliwość wymiany doświadczeń z innymi programistami z całej Polski :) To wydarzenie jest przede wszystkim ogromnym spotkaniem polskich Java User Groups. To między innymi ich przedstawiciele są odpowiedzialni za formowanie agendy oraz za fantastyczne wystąpienia – w tym roku po raz kolejny debiutanci na ogólnopolskiej scenie zawalczą o tytuł JUGmajstra. Głosować można podczas konferencji – 10 i  11 października w Krakowie!

Kim jest JUGMajster?

JUGmajster to niepowtarzalny tytuł przyznawany na rok najlepszemu prelegentowi pochodzącemu z jednej z lokalnych Java User Groups. Do plebiscytu dołączyć może każdy członek JUGu, który do tej pory sprawdzał się w roli mówcy na lokalnych spotkaniach, jednak warunki są jasne – musi to być jego pionierskie wystąpienie na ogólnopolskiej scenie.

Dlaczego jest on wybierany?

Żeby pokazać, jak silna jest społeczność Java w Polsce. Na JDD JUGi mają okazję do zaprezentowania się szerokiemu gronu ponad 800 specjalistów, a ich członkowie mają okazję wymienić się doświadczeniami z kolegami z innych części kraju. Wybory JUGmajstra angażują największe JUGi w Polsce, a organizatorzy konferencji są otwarci na współpracę z nowymi społecznościami.

JUGmajster aktywuje całą społeczność JDD, nie tylko kandydatów do tytułu. W plebiscycie mogą głosować wszyscy uczestnicy konferencji – to właśnie oni odpowiedzialni są za ostateczny werdykt. Mimo to najważniejsi są właśnie nowi prelegenci. Dla nich to szansa na wystąpienie na dużej scenie u boku doświadczonych prelegentów, zdobycie cennego, udokumentowanego doświadczenia, a także zebrania feedbacku od słuchaczy i ekspertów.

O takim debiucie można naprawdę marzyć ;) Sama pamiętam swoje pierwsze wystąpienie na konferencji, a nie na spotkaniu lokalnej społeczności – było trochę nerwów, wyszło bardzo dobrze, jednak pamiętam, że po prostu bardzo się wahałam – czy to jest już ten moment, bo obok mnie była naprawdę masa ludzi z ogromnym doświadczeniem …

W konkursie na JUGMajstra będzie Wam trochę łatwiej – macie scenę, która przeznaczona jest dla debiutantów, myślę, że będzie też dużo pozytywnej energii skierowanej prosto do Was ;) Z drugiej strony to profesjonalne wydarzenie, na dużą skalę, które napewno warto mieć w swoim prelegenckim portfolio ;) Słowem  – aż żal nie spróbować swoich sił! Liczę, że wśród naszych czytelników znajdą się uczestnicy konkursu na JUGMajstra – dajcie znać, będziemy trzymać kciuki!

A co dla uczestników konferencji?

W JDD warto wziąć udział nie tylko ze względu na plebiscyt. Co roku na konferencji omawiane są tematy z różnych dziedzin związanych z Java i prezentowane na różnych poziomach zainteresowania. Każdy, zarówno początkujący, jak i doświadczony Javowiec, znajdzie coś wartościowego w tegorocznej agendzie.

Właśnie dlatego organizatorzy przygotowali dla Was 15% zniżki na bilety z kodem: JDD_kobietydokodu

Fajnie, prawda? Ale to nie koniec niespodzianek!

Konkurs

Mamy dla Was wejściówkę na to wydarzenie! (Wow! Hura! My też się cieszymy!)

No dobra, to skoro konferencja jest Javowa, niech dzieje się Java ;) Macie 50 (lub mniej) linijek javowego kodu (sformatowanego kodu, bez oszukinatorstwa ;)), by pokazać, że to właśnie wy macie wygrać ten konkurs. „Wszystkie biblioteki dozwolone” ;)

Swoje prace wrzućcie na githuba/pastebina/cokolwiek co można podlinkować i wygodnie czytać :) i dodajcie linka w komentarzu (tu od razu uwaga, disqus domyślnie chowa komentarze z linkami, więc może minąć chwilka zanim je dodamy, także bez paniki). Pamiętajcie, by do logowania użyć maila, z którego korzystacie.

Na nadsyłanie prac macie tydzień czyli czekamy na nie do 25.08.2016 do 23:59, 1.09.2016 po godzinie 20.00 wyłonimy zwycięzcę. Skontaktujemy się mailowo, a także ogłosimy go na facebooku i w tym wpisie na blogu.  

A wygrał kod napisany przez: Zuzanna Pacholczyk i jej FavouriteBlogRandomPostReader! Gratulujemy!

Więcej informacji o JDD znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia: http://16.jdd.org.pl

 

Wpis został stworzony we współpracy z organizatorami wydarzenia.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •