Bez cukru proszę – konkurs

By 12 maja 2015Inspiracje, Motywacja

Akurat w moje urodziny, do księgarni trafia książka Katarzyny Miller „Bez cukru proszę” (więcej o książce znajdziecie tutaj). Pani Katarzyna opowiada szczerze o sobie i o tym, jak szukać szczęścia. Jest to osobista i bardzo kobieca książka, którą możecie wygrać w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem ZNAK na naszym blogu. Jeśli nie znacie pani Katarzyny, to serdecznie polecam jej występ na TEDxWarsaw.

 

Zainteresowane konkursem?

Wystarczy, że do najbliższej niedzieli do godziny 23:59 napiszecie w komentarzu swoją receptę na szczęście. Autorów 3 najciekawszych komentarzy nagrodzimy książką. 

 

UPDATE!!! Wybraliśmy zwycięzców! Prosimy o maila na ania@kobietydokodu.pl z waszym adresem, a szczęśliwe przyszłe posiadaczki książek to:

Joanna Keller

annadayl

Bianka

 

Gratulujemy!

Bez_cukru_prosze_okładka

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Joanna Keller

  Recepta na szczęście: pielęgnowanie wewnętrznego dziecka, które czuje zapach kwiatów wiosną, cieszy się widokiem chmury w kształcie psa czy kota i potrafi płynnie przejść z płaczu do śmiechu – dostrzec powód do radości również wtedy, gdy życie wydaje się za trudne.

 • Bianka

  Podziwiać siebie za wszystko – mimo wszystko
  Bez sił
  Bez przekonania
  Bez entuzjazmu
  Bez perspektyw
  Bez sensu
  Bez cukru – oto recepta
  Bo tak wygląda mój szczęśliwy majowy bez :)

 • Magdalena

  Sobą być,
  dobre myśli z siebie wydobyć,
  Wino przy kodowaniu pić,
  I nigdy w siebie nie wątpić :)

 • Zuza

  Moja recepta na szczęście to realizowanie swoich marzeń. Kiedy widzimy, że inni jeżdżą na wspaniałe wakacje, zarabiają więcej pieniędzy lub mają udany związek, nasz świat wydaje się beznadziejny. Dlatego mam listę swoich marzeń, tych wielkich i tych całkiem małych i w chwilach takiego zwątpienia wybieram jedno i próbuję je zrealizować. Nawet rzecz taka jak zjedzenie lodów w wymarzonej lodziarni może sprawić, że życie znowu nabierze kolorów.

 • Kasia

  Do wszystkiego podchodzić z uśmiechem. nie tylko tym na twarzy, ale i tym wewnętrznym. Powiedzieć sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych i wierzyć w to. Jeśli będziemy podchodziły do wszystkiego pozytywnie szczęście samo do nas przyjdzie :)

 • Magdalena

  Hemingway wspomniał, że szczęście to dobre zdrowie i słaba pamięć. Całkowicie się z nim zgadzam. Do tego przepisu dołączam szkraba, z którym wyprodukowaną radość i szczęście można dzielić. Wiem, co mówię! Jestem mamą 3-miesięcznego malucha.

 • annadayl

  Moja recepta na szczęście to dawanie z siebie wszystkiego co najlepsze, dążenie do swoich marzeń, ustalanie sobie nowych celów. Sprawianie, aby każdy dzień się liczył.

 • Monika Wiśniewska

  Dla Katarzyny Miller nie ma tematów tabu. W swojej najnowszej ksiażce otwarcie, bezpruderyjnie i dogłębnie porusza tematy, o których większość z nas milczy. Autorka przedstawia czytelnikowi, którego zabiera w oiękną podróż, swój świat. Świat od początku do końca, nie unikając trudnych pytań, bez kluczenia. Niezwykle szczere wynania pani psycholog o trudnych relacja z matką, miłościach, przyjaźniach, zdradach, seksie, aborcji i próbie samobójczej. Momo, że książka porusza trudne tematy konwencja w jakiej została napisana sprawia, że jest niezwykle lekka. Czytając płynie się miedzy dialogami dwóch kobiet. Ale nie ejst to zwykłe babskie plotkowanie. To głębokie przemyślenia będące balsamem dla duszy. Danuta Kondratowcz zadaje trafnei intrygujące pytania:
  np. dlaczego kobiety zwolniły sie z myślenia? Książka dla wszytkich kobiet: matek, żon, córek, kochanek…Aczkolwiek być może Pan Czesiek również poczułby się zainteresowany.